ivan rakitic kapetan barcelone: s pricuvama koje je vodio izbacio inter iz lige prvaka
Nogomet

IVAN RAKITIĆ KAPETAN BARCELONE; S PRIČUVAMA KOJE JE VODIO IZBACIO INTER IZ LIGE PRVAKA

Barcelona je u gostima pobjedila Inter s 2-1 i tako izbacila talijansku momčad iz Lige prvaka, iz ove skupine dalje će Barcelona i dortmundska Borussija koja je nadvisila prašku Spartu. Interu za utjehu ostaje nastupanje u Europskoj ligi

Valja izdvojiti da je kapetan Barcelone u ovoj utakmici koju je igrala spričuvnim sastavom bio naš Ivan Rakitić. Igrao je do 63. minute.

Barcelona je povela u 24. minuti golom Pereza. Pred kraj prvog dijela Lukaku je izjednačio, a u drugom dijelu je Inter napadao, no Barca je golom mladog Fatya tri minute prije kraja svladala talijansku momčad.

Mjesto među 16 najboljih ranije su osigurali Barcelona, Bayern, Juventus, RB Leipzig, Manchester City, PSG, Real Madrid i Tottenham.

Borussia je jedva svladala Čehe golom Brandta u 61. minuti, pa su Nijemci prošli uz obilatu pomoć Barcelone.