Kovač i Bayern srušili Tottenham u Londonu:
Nogomet

KOVAČ I BAYERM SRUŠILI TOTTENHAM U LONDONU: ZABILI IM ČAK SEDAM GOLOVA

Nevjerojatnu predstavu priredio je Bayern Munchen Nike Kovača u 2. kolu Lige prvaka. Bavarci su usred Londona razbili Tottenham s nevjerojatnih 2:7, a junak londonske večeri bio je Serge Gnabry koji je zabio čak četiri pogotka.

Možda i najveća greška Tottenhama se dogodila u 12. minuti kada ih je Heung Min Son doveo u vodstvo. To je samo naljutilo Bavarskog diva koji u nastavku pokazuje svoju moć.

Već u 15. minuti Kimmich poravnava rezultat, a u finišu prvog poluvremena prednost Bayernu donosi Lewandowski. U drugom dijelu Tottenham je srušio Serge Gnabry koji je s dva brza pogotka u 53′ i 55′ donio Bayernu prednost od 1:4.

Hary Kane je iz jednaesterca donio tračak nade londonskoj momčadi, ali pitanje pobjednika rješio je Gnabry hat-trickom u 83. minuti. Lewandowski je u 87. povisio na 2:6, a Gnabry kruniše Bayernovu i svoju fantastičnu večer svojim četvrtim golom za nevjerojatnih 2:7.

U drugom susretu skupine Crvena zvezda je pobijedila Olympiakos u Beogradu s 3:1 i tako zasjela na drugo mjesto iza nedodirljivog Bayerna. Olympiakos i Tottenham imaju po jedan bod.